phone mail

Rodinný dom – Koh Samui

Leevi Hurmerinta

Leevi Hurmerinta
Kuopio | Fínsko

Využil som služby thaivilla.sk, pri kúpe rodinného domu a bol som veľmi spokojný. Vybavili všetky potrebné dokumenty súvisiace s kúpou, poradili a pomohli s vybavením bankového účtu, vodičského oprávnenia a telefónnej karty. Odporúčam každému kto plánuje kúpu nehnuteľnosti v Thajsku aby sa obrátil na thaivilla.sk a využil ich prefesionálne služby.

Investičný apartmán – Pattaya

Peter K.

Peter K.
Rovinka | Slovensko

Ako rozumne/bezpečne investovať resp. zhodnotiť celoživotné úspory a zabezpečiť si slušný dôchodok? Touto otázkou som sa zaoberal dlho, keďže možností máme v dnešnej dobe pomerne dosť veľa. Nakoniec som sa rozhodol pre kúpu investičného apartmánu v Thajsku a to z niekoľkých dôvodov. Garantovaná ročná návratnosť je 10% z kúpnej ceny apartmánu. Je to bezpečná investícia z toho pohľadu že som kúpil reálnu vec, nič fiktívne, ako fondy alebo akcie … Mesačný výnos by mi už teraz stačil na pohodlný život na úrovni v príjemnej krajine s dobrým jedlom, dostupnými službami či lekárskou starostlivosťou ktorá je na vyššej úrovni ako u nás doma. Samozrejme na začiatku som mal obavy, či to bude fungovať, ale dnes môžem prehlásiť, že celý proces prebehol bez problémov, korektne a podľa dohody. A samozrejme mesačné výnosy mi chodia pravidelne a bez meškania ?

Dovolenkový apartmán

Markus Pedersen

Markus Pedersen
Copenhagen | Dánsko

S priateľkou sme si zamilovali Thajsko, jeho kultúru, históriu, prírodu a úžasnú kuchyňu. Dohodli sme sa že budeme tráviť v Thajsku všetok voľný čas a dovolenky, preto sme sa rozhodli pre kúpu apartmánu. Na základe referencií od priateľov, sme sa obrátili na thaivilla.sk, poslali sme im naše požiadavky na lokalitu, veľkosť apartmánu, úroveň vybavenia a požadované služby v okolí. Dostali sme na výber niekoľko apartmánov, dohodli termín osobnej prehliadky a nakoniec sme si aj vybrali úžasný moderný apartmán, s obrovským témetickým bazénom a kompletnými službami priamo v komplexe. So službami a osobným prístupom ktoré nám boli poskytnuté sme boli maximálne spokojní.

Rodinný dom – Krabi

Paavo Hautala

Paavo Hautala
Tampere | Fínsko

Rozhodnutie kúpiť si dom v Thajsku a presťahovať sa do tejto krajiny sa zrodilo hneď po prvej dovolenke strávenej v Thajsku. Nebolo ale vôbec jednoduché nájsť spoľahlivého partnera, ktorý by mi pomohol zastrešiť celý tento proces, od vyhľadania zodpovedajúcej nehnuteľnosti, vyladenia zmlúv, zabezpečenia celej administratívi spojenej s predajom až po samotné nasťahovanie. Ľudia so spoločnosti Thaivilla zvládli túto úlohu na výbornú, všetko prebehlo presne podľa vopred dohodnutých pravidiel a v dohodnutom čase. Ak plánujete kúpu nehnuteľnosti v Thajsku, odporúčam zveriť túto úlohu skúsenému tímu ľudí z thaivilla.sk.

Loading....